Pościele produkowane przez nas wyróżniają się:

Powstają z połączenia różnych wzorów tkanin, doboru kolorów, zastosowania różnego typu tasiem, wypustek, koronek i innych dodatków, które w całości tworzą niepowtarzalne kolekcje. Nasze wzory powstają przy współudziale osób w różnym wieku o różnej pasji, projekty tworzone i akceptowane są z udziałem dzieci. Następnie szyjemy wzory próbne które prezentujemy, testujemy, oceniamy.

Chcemy, by nasze produkty były wyjątkowe, praktyczne aby dawały wam powód do radości.

Wybieramy surowce które spełniają normy bezpieczeństwa, które są potwierdzone atestami i certyfikatami. Przywiązujemy dużą wagę do tego aby wszystkie elementy pościeli, etykiety, opakowania pochodziły z polskiej produkcji. Również szycie naszych wzorów odbywa się w polskich szwalniach. Nadzorujemy cały etap produkcji.

Prezentujemy Państwu pościel sprawdzoną, trwałą o niespotykanym połączeniu wzorów i kolorów która odznacza się doskonałą jakością.

Unikalne w naszych zestawach jest również to że są sprzedawane w komplecie łącznie małymi poduszkami „jaśkami”. Zadbaliśmy również o to aby ten najmniejszy element pościeli współgrał z całością.

Jesteśmy przekonani że masze produkty spełnią Państwa oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zespół Liberi.